superfine

Prezentujemy naszą ostatnią  realizację paneli akustycznych sufitowych SUPERFINE.

Panele SUPERFINE od MYTREE znakomicie poprawiają akustykę oraz dodają niepowtarzalnego charakteru każdej ze stref w przestrzeni biurowej.

Jak mawia klasyk „SUPERFINE is fine”.

realizacja mytree dla mol logistics 

Moi drodzy, prezentujemy jedną z naszych ostatnich realizacji dla firmy MOL LOGISTICS z siedzibą w prestiżowym budynku OVO we Wrocławiu. Realizacja obejmowała przestrzeń gabinetową z salką konferencyjną wyposażoną w naszą nową propozycję mebli gabinetowych MY_WOOD oraz open space z meblami z kolekcji TREND.

Tak jak to często bywa w przypadku młodych dynamicznie rozwijających się firm – była to też okazja do prapremiery kolekcji MY_WOOD opieczętowanej roboczą nazwą NO_1.

Mamy nadzieję, że MY_WOOD przypadnie Wam do gustu i znajdzie wielu chętnych do posiadania w swoim otoczeniu unikalnych mebli, wykonanych z naturalnego drewna dębowego.

close to nature

Z przyjemnością informujemy, że nasza manufaktura uczestniczyła w evencie „CLOSE TO NATURE” zorganizowanym przez naszych przyjaciół z firmy KRUSEL w Kolonii Artystów w Gdańsku.

Event był okazją do zaprezentowania naszej kolekcji ekranów akustycznych ABSORPIO oraz premierą kolekcji kurtyn akustycznych MY_SHAPE.

Znakomitą atmosferę tworzyła trójmiejska bohema architektów, projektantów oraz klientów firmy KRUSEL, potwierdzając wysoką jakość relacji pomiędzy nimi.

Muzyka zagrana na żywo kultowych zespołów grunge i muzyki alternatywnej była tego dopełnieniem.

Pełne entuzjazmu dziewczyny Ula i Marta odpowiedzialne po raz pierwszy za organizację tego typu przedsięwzięcia stanęły na wysokości zadania. Strach pomyśleć na jakim poziomie będą kolejne edycje.

Menu