o nas

Marzenia i chęć ich realizacji dały nam podstawy do podjęcia życiowej decyzji o stworzeniu marki MYTREE. Wywodzimy się z branży meblarskiej i posiadamy wieloletnie doświadczenie w procesach projektowych oraz produkcyjnych. Nasz zespół to fuzja nowoczesnego designu  z wysokimi kwalifikacjami rzemieślników oraz energią absolwentów uczelni technicznych. Efektem synergii naszych działań jest nowoczesne wzornictwo, które łączy ludzi z ich pracą, domem oraz naturą.
Nasze autorskie kolekcje są atrakcyjne wizualnie i wykonane z surowców najwyższej jakości. Podkreślają nasze zaangażowanie w zrównoważony design i zrozumienie dla natury codziennej pracy. Pomimo różnorodności naszych produktów istnieje silna wieź pomiędzy nimi, co w konsekwencji pozwala na stosowanie różnych kolekcji w jednej przestrzeni.
Naszym przesłaniem jest progresywny rozwój marki MYTREE na rzecz przyszłego alternatywnego działania pozwalającego na kreowanie trendów we wzornictwie mebli.
Codziennym wyzwaniem w naszych działaniach jest osiąganie wyższego poziomu w każdym obszarze funkcjonowania marki MYTREE poprzez tworzenie przyjaznej i twórczej atmosfery w zespole.
Dzięki lojalnej współpracy z naszymi klientami dążymy do osiągnięcia obopólnej satysfakcji z realizowanych wspólnie projektów.
Menu