level_up

To kolekcja biurek ergonomicznych z elektryczną regulacją wysokości.
Biurka LEVEL_UP występują w modułach pojedynczych i podwójnych typu bench. Standardowa kolorystyka stelaży to:
– biały RAL 9016,
– czarny RAL 9005.
Silniki napędowe są wbudowane w kolumny (nie zewnętrzne), co gwarantuje ich cichą pracę < 50 dB(A). Przy większej ilości biurek znajdujących się na jednej powierzchni przekłada się to na akustyczny komfort wnętrza, co w konsekwencji ma bezpośredni wpływ na jakość i wydajność pracy. Dodatkowo kolumny wyposażone są w system antykolizyjny, który rozpoznaje przeszkodę podczas ruchu blatu, zatrzymuje napęd i wykonuje ruch w kierunku przeciwnym.
Kolumny biurek składają się z trzech elementów, dzięki czemu uzyskujemy szeroki zakres regulacji:
– biurka pojedyncze: 65 – 133 cm,
– biurka podwójne: 64 – 132 cm.
Biurka sterowane są za pomocą pilota w kolorze czarnym z funkcją góra/dół.
konstrukcja:
biurka pojedyncze:
Nogi kolumnowe biurek wsparte są na metalowych stopach z możliwością ich poziomowania. Pod blatem biurek znajduje się zamknięta konstrukcyjna rynna łącząca ze sobą nogi kolumnowe, pełniąca jednocześnie funkcję magazynku na przewody kablowe oraz transformator.
biurka podwójne:
Nogi kolumnowe biurek bench są łączone ze sobą za pomocą pomostowych belek prostokątnych będących elementami konstrukcyjnymi. Pomiędzy belkami zawieszony jest kosz metalowy do magazynowania przewodów kablowych, gniazd itp. Kosz z góry przykryty jest dwiema osłonami metalowymi mocowanymi za pomocą pasków magnetycznych. Łatwy montaż i demontaż osłon pozwala na komfortową obsługę kosza. Dzięki ażurowej budowie kosza nie gromadzi się w jego wnętrzu kurz, a wielkość otworów pozwala na swobodne przeciąganie kabli w dowolnym miejscu na całej jego szerokości. Pod blatami biurek znajduje się zamknięta rynna łącząca ze sobą nogi kolumnowe, pełniąca funkcję magazynku na przewody kablowe oraz transformator.
karta katalogowa produktu
wzornik dekorów level_up
trend
my_wood
Menu